Hoe kan ik in mijn bedrijf de mogelijkheid bieden voor gebruik van het openbaar vervoer tijdens dienstreizen?

U kunt op verschillende manieren dienstreizen binnen uw bedrijf mogelijk maken voor uw medewerkers:

  1. Met deMobiliteitsManager reizen uw medewerkers met bus, tram, metro, trein, taxi, Greenwheels en OV-fiets en kunnen ze daarnaast ook tanken en parkeren met deze oplossing. Alles komt op één factuur bij uw administratie binnen. U bepaalt in een online portal welke mogelijkheden per medewerker mogen worden gebruikt. DeMobiliteitsManager kunt u op naam aan een medewerker verstrekken of op bedrijfsnaam op een afdeling gebruiken met meerdere medewerkers. U vindt meer informatie over deMobiliteitsManager op ret.nl/zakelijk.
  2. U koopt anonieme OV-chipkaarten (á €7,50/stuk) en laat daar door de RET een saldo op zetten (maximaal €150,-/kaart). U ontvangt een factuur voor de kosten en uw medewerkers kunnen met het openbaar vervoer reizen. Is het saldo op de kaart te laag geworden om mee te kunnen reizen? Dan kunt u de kaart in overleg retour sturen aan de RET. U geeft aan voor welk bedrag de kaart(en) opnieuw opgeladen moeten worden en dit wordt aan u gefactureerd. 

 

Wilt u meer weten over mobiliteit voor woon-werk of dienstreizen, neem dan contact op met een accountmanager van de RET via het zakelijke formulier: